EN

اخبار و مقالات / پنل های HPL نمای ساختمان

پنل های HPL نمای ساختمان

دردنیای امروز تعداد بسیار زیادی متریال نمای ساختمان از جنس ها و رنگ های مختلف وجود دارد اما متاسفانه هر کدام به دلیل داشتن معایب خاص خود ، ایده آل نیستند . یکی از این معایب وزن این متریال است زیرا موادی که در نمای ساختمان استفاده می شوند ترجیحا باید وزن کمی داشته باشند .

این متریال نمای ساختمان باید ظاهری زیبا داشته باشند تا بتوانند فضای اطراف خود را دلچسب تر کنند . اگر از این متریال بخواهیم در نمای خارجی ساختمان ها استفاده کنیم حتما باید با دوام باشند ، نگهداری آنها پر هزینه نباشد ، نصب و استقرار آن ها مشکل نباشد ، وزن زیادی نداشته باشند و نمای ساختمان را خوب جلوه دهند .
با توجه به این موارد ، در دنیای امروز که تنوع در متریال نمای ساختمان بسیار زیاد است ، تصور می شود‌ پیدا کردن متریالی که همه ی این خصوصیات را دارا باشد کار آسانی ست اما با کمی تحقیق و بررسی می توان دریافت که اینطور نیست و تنها تعداد کمی از متریال اینگونه هستند . یکی از این موارد ورقه های نازک HPL می باشد که تمامی این ویژگی ها را داراست . ورقه های HPL در رکوراسیون داخلی و نمای خارجی استفاده می شوند و عاری از هرگونه عیب و ایراد هستند.